Kosmetika

 

"Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života."
COCO CHANEL 

 

Každá žena je krásná a my chceme o její krásu pečovat. Dlouhým hledáním a poznáváním různých přípravků jsme zvolili to nejlepší co kosmetický trh nabízí. Stejně tak, jako je krása ženy individuální, je na míru vystavena i salonní péče. Snažíme se, aby Vaše návštěva byla vstupem do oázy klidu a pohody. Našim cílem je nejen kvalitní péče, ale také zasloužený relax.

 

V našem salónu pracujeme s německou kosmetikou Janssen Cosmetics, kterou založil v devadesátých letech minulého století pan Walther Janssen. Využívá vysoce účinných aktivních přísad a exkluzivních vědecky ověřených materiálů, které přesvědčí mimořádnými výsledky a mají extrémně vysokou kompatibilitu. Žádné přípravky kosmetiky Janssen Cosmetics nejsou testovány na zvířatech. 

 

Další kosmetikou, se kterou pracujeme je taktéž německá značka MALU WILZ Beauté, která nabízí širokou škálu pěstící i dekorativní kosmetiky. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tento svůj sen realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Spoluprací těchto dvou zkušených odborníků vznikl fantastický koncept - kosmetika splňující všechny požadavky. Helmut Baurecht získal za svou práci v kosmetickém odvětví mnohá ocenění, například ocenění "A life of Beauty" za zvláštní zásluhy v oblasti profesionální kosmetiky. MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět. 

 

Co je to Lash Lifting and botox bomb?

 

Jde o novinku v oblasti tvarování řas. Tato technika a následně Lash Botox spočívá v napnutí a zatočení řas. Výsledkem jsou jakoby vytažené řasy směrem k obočí. Lash Botox je speciální kůra, díky které řasa dokáže pojmout velké množství výživy keratinu a vody a až dvojnásobně zvýší svůj objem.


Lash lifting je vhodný pro: všechny klientky, které nechtějí nebo nemohou mít prodloužené řasy. Klientky, které mají řasy rovné směřující dolů.