Zuzana Cahlová

kadeřnice

 

Zuzka se před 12-ti lety vyučila v oboru kadeřnice, a jako kadeřnice pracovala 6 let v ostravském kadeřnictví Klier v Avion Shopping parku. Svou šikovností a pracovitostí se vypracovala až na vedoucí tohoto salónu, z kterého poté nastoupila rovnou na mateřskou dovolenou, na níž také nezahálela a věnovala se své profesi. Od 1.11.2016 pracuje v našem salónu, kde se stala vyhledávanou kadeřnicí. Pochází z Ludgeřovic.

 

 

 

 

Marie Pražmová

kosmetička

 

Do nástupu na mateřskou dovolenou pracovala Maruška jako asistentka, což ji bohužel nenaplňovalo a proto si dlouhou dobu pohrávala s myšlenkou na změnu. Kosmetika ji byla vždy velmi blízká, a proto se rozhodla svou profesi kompletně změnit, aby si tak splnila svůj sen.

V průběhu těhotenství si udělala rekvalifikační kurz a v průběhu mateřské dovolené si začala přivydělávat, aby své znalosti využila naplno. I když dětičky má ještě malé, rozhodla se skloubit mateřství s prací, která ji velmi baví. V oboru kosmetiky se Maruška neustále vzdělává, aby tak mohla klientům vždy nabídnout tu nejkvalitnější péči na profesionální úrovni.